Харчування, щоб стати чемпіоном

Як відомо, маса тіла чемпіонів-бодибілдерів продовжує зростати, а відповідно зростає і рейтинг інших стандартів сучасного культуризму — об’єми, пропорції, сепарація, дефініция і венозність м'язів...
І все це важливо, але базою всього є все-таки маса.
Для збільшення ваги, крім тренінгу, необхідна дієта, а найкращою дієтою є рідкі страви: вони добре перетравлюються, звільняють шлунок від зайвої праці, прості в приготуванні і можуть містити добавки, які мають у своєму складі високопоживні компоненти і така їжа не переповнює шлунок і травну систему.
Кращі з кращих показали, що при допомозі харчування і відповідного тренування можна формувати своє тіло і його вагу в досить широких діапазонах.
Але не завадить і дружба з математикою.
Похибка в обрахунку енергетичного балансу в бік дефіциту стане причиною невдачі у розвитку м’язової маси, а вбік надлишку — елементарне нарощування жирових відкладень.
Для того щоб розвивалася м’язова маса, а не жирові відкладення, необхідно, щоб енергія, яка потрапляє в організм у вигляді білка, не нагромаджувалася в шлунку, а акумулювалася в енергію м’язів, при цьому в організмі необхідно створити позитивний баланс калорій, тобто кількість енергії, що потрапила в організм, повинна перевищувати ту кількість, яку організм використовує, приблизно на 10-12 %.
Якщо ви тренуєтеся 2-3 тижні, “а віз і нині там”, то слід дещо переглянути.
А. Чи оптимально доповнює ваш раціон вашу тренувальну програму?
Б. Чи розумієте ви, яке харчування найефективніше для м’язового росту?
Наприклад; 5 яєць, забезпечує вам 38 г білка, але і 34 г жиру! 100 г нежирної яловичини дає 20 г білка вашим біцепсам і майже 10 г жиру на живіт. А ось 100 г тріски містить 16 г білка, але всього біля 1 г жиру! 100 г знежиреного сиру дає вам 18 г білка і теж всього біля 1 г жиру.
В. Чи вживаєте ви харчові добавки? Чи відповідає вживанння харчових добавок тренувальній програмі, яку ви реалізуєте?
Г. Яка кількість калорій потрібна для вас на кожен день, щоб ви нарощували або скидали вагу?
При цьому необхідно пам'ятати, що перш за все, звичайно, слід стимулювати зростання м'язів. Потім організму треба надати спокій і все необхідне для того, щоб це зростання стало можливе. І ще одна, дуже важлива обставина, яку багато хто не бере до уваги, — це ваша психіка. Дозвольте протікати всьому процесу в спокої.

Похожие записи:

Комментарии запрещены.

Организаторы
Компания
"Бизнес–Центр "Национальный"

Место проведения:
Киев проспект Победы, 37
ст.м. Политехнический институт,
ЦКМ НТУУ «КПИ»

Телефоны:
8 (063) 237-90-05

admin@newhost.com.ua