Ваша форма і Ваш об’єм

Ваш об'єм і форма, або набір м'язової маси — проблема, якою переймається багато хто, як чоловіки так і жінки, але дії їх, як ви здогадуєтеся, можуть бути різні.
Що потрібно робити, щоб добитися вражаючих результатів на цьому терені? Робити базові вправи — це раз!
Вживати більше вуглеводів і висококалорійної їжі — це два!
Приймати спортивні харчові добавки і т. ін. — це три!
Але рекомендації про формування фігури не обмежуються лише цим.
Нюанси:
Ви повинні вживати багаті вуглеводами харчі протягом дня, таким чином ви блокуватимете катаболізм (розпад), такою працею вами набраної м'язової маси, отримувати енергію для важких тренувань і зростання ваших м’язів.
З м'язовою масою зростатиме також і, як не дивно, і жирова, нехай навіть не так явно. Що ж робити, як нам бути?
Якщо ж ви хочете саме м'язових округлостей, то ви повинні вживати багаті на вуглеводи харчі в основному з ранку, щоб як слід зарядитися енергією. А також після тренування, щоб дати тілу енергію для відновлення, і також деяку кількість вуглеводів треба вживати весь день до тренування. І не потрібно забувати про продукти, що містять білок. Білок — це будівельний матеріал для формування ваших м'язових тканин. Такі продукти ви повинні вживати впродовж всього дня, а вечеря повинна складатися лише з них.
Яєчних жовтків з'їдайте штуки чотири, максимум шість у день, з решти яєць жовтки видаляйте. Молочні продукти вживайте лише знежирені. М'ясо варіть. З курячих грудок перед приготуванням знімайте шкіру.
І не “ку-уш-шайте” добавки і батончики пі-і-д-д час тренування.

Про тренування.
Базові вправи від Джей Катлера. Такі, які включають в роботу відразу багато м'язів, наприклад присідання з штангою і всілякі жими і тяги, а також просто присідання і віджимання від підлоги. Адже лише навантаження, пов'язане із загальною фізичною напругою створює в тілі анаболізм, тобто зростання тканин.
Необхідні також ізолюючі вправи — такі, які опрацьовують кожен м'яз окремо, щоб “розбудити сили, що дрімають” і локалізувати дію анаболізму базових вправ на м'язову тканину.

Руки, ноги...
Щоб зробити собі «великі руки» треба тренувати в основному не біцепс, а трицепс, тобто розгинач руки. Але саме біцепс, а не трицепс додає рукам округлість і форму. Все дуже просто — трицепс створює об'єм, а біцепс форму рук. Теж саме можна сказати і про ноги. Розгинач (квадрицепс – передня частина ноги), створює масу ноги, а згинач (задня частина ноги), дає форму. Його треба дуже серйозно тренувати, особливо жінкам і дівчатам, щоб надати ногам форму.

Харчові добавки — це лише добавки до їжі і їх робота ідеальна лише при поєднанні їх з вашим денним повноцінним раціоном харчування, яке теж має бути грамотно продумане. З однієї лише їжі не можна отримати все, що потрібне для зростанн я м'язів. Замість протеїнових коктейлів вам потрібно вживати декілька кілограмів м'яса в день. Замість вуглеводних напоїв — декілька кілограмів рису, замість вітамінів — декілька кг фруктів і овочів. Це нереально, тому, щоб не створювати проблеми травленню і для більшої зручності, необхідні харчові добавки.

Похожие записи:

Комментарии запрещены.

Организаторы
Компания
"Бизнес–Центр "Национальный"

Место проведения:
Киев проспект Победы, 37
ст.м. Политехнический институт,
ЦКМ НТУУ «КПИ»

Телефоны:
8 (063) 237-90-05

admin@newhost.com.ua