Як робити сухожильні вправи?

“Я ніколи не прагнув до великих м'язів, вважаючи, що головне — це міцні сухожилля, сила волі й уміння управляти своїми м'язами”.

Ви не зможете повністю використовувати силу своїх м'язів у момент дійсного випробування сили і ваша сила буде – лише ілюзія, якщо відсутня потужна основа – розвинені сухожилля. Сила нашого тіла лежить в сухожиллях, в тих невидимих твердих тканинах, які поступаються по щільності лише кісткам. Але сухожилля теж треба тренувати. Без сухожиль людина перетворилася б на кисіль.

Міцність і сила
Сухожилля стають більш сильнішими від опору, чим від руху. Збільшують міцність, коли їх потужність прикладається до якого-небудь майже нерухомого предмету.
На замітку жінкам :
правильне виконання сухожильної гімнастики не збільшує об'єм м'язів, не збільшує вен, включає в загальний енергообмін підшкірний жир (сприяє розсмоктуванню і поліпшенню шкіри), покращує характер і здатність постояти за себе.
Ось тільки доведеться виявити смак і кмітливість у виборі вправ.

Легендарна система розвитку сили
Олександр ЗАСС, або ЗАЛІЗНИЙ САМСОН
Вправи Першого комплексу
Спершу можна використовувати щільну тканину.
1. Розтягуйте ланцюг (тканину) правою, зігнутою рукою, інший же кінець ланцюга або тканини тримаєте лівою — прямою. Змініть руки.
2. Руки ширше за плечі або на ширині плечей. Розтягуючи ланцюг, напружуйте не лише м'язи рук, але грудні м'язи і м'язи спини.
3. Растягуючи ланцюг (тканину) перед грудьми — руки зігнуті, напружуйте, головним чином, м’язи рук і грудей.
4. Трицепси — лідирують, коли ви розтягуєте ланцюг за спиною.
5. Ланцюг все ще за спиною, розтягуючи, напружуйте, головним чином, трицепси рук, грудні і м'язи живота.
6.  Зробіть видих, обмотайте ланцюг ( може спочатку тканину?) довкола грудей і закріпить її. Зробивши глибокий вдих, розтягуйте ланцюг, напружуючи м'язи грудей і спини. 7.  Потрібні два ланцюги. З одного кінця кожною прикріпите шкіряні петлі, в які просунете ступні ніг. Розтягуючи ланцюг, напружуйте, головним чином, трапецевидні м'язи і м’язи рук.
8.  Розтягуючи ланцюг і міняючи вихідне положення рук, напружуйте трицепси і дельтовидні м'язи.
9.  Растягуючи ланцюг, міняйте вихідне положення рук і ніг.

10.Растягуйте ланцюг по черзі то на правому, то і лівому стегні.
11. Міняючи вихідне положення рук, ніг і тулуба, не забувайте розтягувати ланцюг і робити, нахил то до лівої ноги, то до правої.
12. Тіло у напрузі, упор лежачи на підлозі, розтягуючи ланцюг, напружуємо м'язи плечового поясу і трицепси.
13. Розтягуємо ланцюг, стоячи на руках, напружуємо м'язи рук, спини і шиї. Балансуйте, переносьте навантаження на пальці.
14. Згадали про петлі. Напружуємо м'язи шиї і спини і розтягуємо ланцюг. 15.Не забуваємо міняти положення рук і ніг, коли розвиваємо чотириглаві м'язи стегна і м'язи рук .
16. Знову петлі. Напружуємо м'язи задньої поверхні стегна. З цим же ланцюгом, розтягуючи його, відводимо то праву, то ліву ногу убік.

Вправи 2 комплексу
1.  Локті на рівні плечей, ланцюг в зігнутих руках перед грудьми.
2.  Руки за головою. Розтягуємо каже Джей Катлер.
3.  Два ланцюги з петлями. Одні петлі для ніг, інші — в зігнутих руках біля плечей. Розтягуємо вгору. Продовжуємо, але руки врівень з головою, потім вище за голову.
4. Рука трохи зігнута в лікті. Ступня правої ноги в петлі ланцюга, а інша петля в правій руці. Розтягуємо ланцюг, випрямляючи руку вгору. Повторюємо лівою.
5. Зробивши вдих, обмотайте ланцюг довкола грудей і закріпіть його. Роблячи глибокий вдих і напружуючи грудні м'язи і м'язи спини, намагайтеся розірвати ланцюг.
6. Ноги ширше за плечі. Одну ручку ланцюга тримаємо прямою лівою біля однойменного коліна, іншу — зігнутою правою біля пояса. Розтягуємо. Поміняйте руки.
7. Петлю закрипіть за крюк в стіні на рівні поясу, а іншу- візьміть в руки. Ноги ширше за плечі. Спробуйте вирвати крюк.
8. Закрипіть ланцюг за нерухомий крюк в підлозі, візьміться за іншій кінець ( з ручкою) на висоті колін. Намагайтеся і вийде! Відірвати крюк, напружуючи ноги, спину і руки. Продовжуйте, тримаючи ручку ланцюга на висоті поясу і за спиною.

Похожие записи:

Комментарии запрещены.

Организаторы
Компания
"Бизнес–Центр "Национальный"

Место проведения:
Киев проспект Победы, 37
ст.м. Политехнический институт,
ЦКМ НТУУ «КПИ»

Телефоны:
8 (063) 237-90-05

admin@newhost.com.ua