Де взяти гроші на бізнес

Хороша бізнес-ідея — основа для розвитку успішного бізнесу. Однак часто відкриваються можливості реалізації ідеї розбиваються об відсутність необхідних матеріальних засобів. У будь-якому випадку слід почати з бізнес-плану, в якому передбачити статті витрат, необхідні для реалізації задуманого, а також дохід, очікуваний в результаті впровадження плану.

Для того щоб забезпечити витрати початкового періоду підприємницької діяльності, необхідно спиратися на стартовий капітал, проте в більшості випадків початківці бізнесмени мають достатніми власними коштами. Чи варто відступати в цьому випадку від задуманого плану, в реальності якого ви абсолютно впевнені, а економічні розрахунки підтверджують правильність обраного шляху? Запрошуємо, семінари Київ та Лубни.

В цьому випадку слід проявити наполегливість і знайти необхідні кошти для реалізації бізнес-плану — якщо план дійсно має перспективи, вам обов'язково вдасться виконати задумане. Ви зможете отримати підтримку і у фінансових структурах, і серед друзів і знайомих, готових підтримати вас як на початковому етапі, так і в майбутньому. Можлива також допомогу держави — ​​у разі, якщо ваша ідея отримає належну оцінку.
Так де взяти гроші на бізнес ?
Фінансова підтримка може здійснюватися з різних джерел, з яких основними є:

Банківські бізнес-кредити
Банківський кредит — найбільш звичний сучасний спосіб отримати необхідні грошові кошти. Банківські установи в більшості випадків охоче йдуть на кредитування малого і середнього бізнесу, маючи для цього численні й різноманітні програми кредитування. Не варто забувати, що кредитування — основа успішної банківської діяльності. Саме за результатами і кількістю укладених договорів на надання кредитів оцінюється фінансовий результат роботи даних установ. Вигода банків очевидна, але високі процентні ставки (20-26%) часто зупиняють позичальників. Однак, існують і позитивні моменти для позичальників: робота банків чітко регламентована, виконання договорів з боку банків не викликає сумнівів, всі пункти затверджуються офіційно. Обов'язки позичальника обмежуються рамками договору, будь-які додаткові зобов'язання відсутні.

З іншого боку, для отримання кредиту в банку необхідно пройти процедури ретельних перевірок платоспроможності, кредитної історії, аналізу представленого бізнес-плану — до оформлення та видачі майбутнього кредиту, незважаючи на його очевидні вигоди, у банку відносяться надзвичайно серйозно, з урахуванням можливих ризиків. А ризики дійсно існують — наладить бізнес з нуля не просто, і далеко не всім вдається забезпечити прибутковість і прибутковість підприємства з перших же місяців. На вирішення питань поточної діяльності — створення клієнтської бази, матеріального постачання, встановлення партнерських відносин, підбору і навчання персоналу і пр., Що стосуються становлення та розвитку бізнесу, зазвичай йде не один місяць, тоді як терміни банківських платежів по кредиту відкласти на пізніші терміни практично неможливо.

З усього вищесказаного ви повинні засвоїти, що банки з задоволенням кредитують старі, усталені бізнеси (на розвиток і на оборотні кошти) і вкрай негативно ставляться до стартапам, тобто бізнесам з нуля. Кредитування в значних сумах на тривалий термін означає надання в заставу нерухомості (квартири, заміського будинку або земельної ділянки та ін.), Що є значним ризиком для позичальника, так і для застави необхідна згода найближчих родичів, отримати яке вдається не завжди.

Банківський кредит на споживчі цілі
Все йде набагато простіше в разі, якщо для створення власного бізнесу достатньо статусу індивідуального підприємця. Враховуючи, що для відкриття своєї справи, ІП не потрібні великі грошові кошти, можна звернутися в банк і отримати кредит на споживчі цілі. Умови споживчих кредитів більш прості, для їх оформлення достатньо заповнити анкету-заяву (можна в онлайн-режимі) і надати мінімальну кількість документів (паспорт та іншої засвідчує особу документ). Для отримання цього виду кредиту не знадобиться тривалих процедур перевірки та прийняття рішення. Одночасно слід врахувати, що процентна ставка буде набагато вище, ніж при отриманні кредиту під заставу, а санкції в разі несплати або затримки щомісячних внесків — жорсткіше.
Позикові кошти від родичів

Набагато легше тим, у кого є друзі або родичі, які мають необхідні кошти і приголосні надати їх в якості початкового капіталу для розвитку бізнесу. Родинні відносини допоможуть взаємовигідно вирішити питання отримання позички, позбавивши позичальника від застави і великих переплат, а також тривалої процедури оформлення документів. На жаль, в разі невдачі в бізнесі ви ризикуєте втратити довіру ваших близьких.

Існують і обмеження при цьому способі позики: великі суми для серйозного бізнесу отримати навряд чи вдасться. Водночас для індивідуального підприємництва такий спосіб цілком прийнятний.
Допомога Союзу підприємців
Союз підприємців — це громадська організація, що об'єднує представників бізнесу і що має метою підтримку членів союзу в юридичній та фінансовій сферах. Такі союзи діють на різних рівнях: від регіонального до всеросійського.

При зверненні в Союз, у підприємця-виникає можливість отримати схвалення своєї ідеї і реальну допомогу, яка може бути надана в індивідуальному порядку: у вигляді позики, партнерства, відрахувань від прибутку і т.д.
Інвестиції приватних осіб
Якщо ваша ідея унікальна, має реальну перспективу, а в бізнес-плані представлені переконливі розрахунки, її реалізація може зацікавити приватних інвесторів-лихварів. Гроші зазвичай виділяються під 7%, але в договорі можуть бути зазначені істотні санкції і додаткові виплати в разі несвоєчасного погашення заборгованості, тому будьте уважні й акуратні.

Спробуйте знайти інвестора серед знайомих або заможних людей у вашому регіоні, здатних запропонувати вам варіанти розвитку вашої ідеї, які можуть бути різними: частка в прибутку, частка в бізнесі, відрахування та пр. В цьому випадку вам доведеться стати не одноосібним власником бізнесу, а його учасником на деяких обмежених умовах. Але якщо партнер серйозно зацікавлений у розвитку ідеї, ваш взаємний інтерес послужить серйозним стимулом у створенні спільного успішного бізнесу.

Ще одним способом фінансування власної бізнес-ідеї є поступове накопичення зароблених коштів і подальше відкриття свого бізнесу. Правда, цей спосіб підходить тільки за умови значної заробітної плати, в іншому випадку заробляння коштів може затягнутися на невизначений час.

Приймаючи рішення відкрити власний бізнес, оцініть всі достоїнства і недоліки вашої бізнес-ідеї, складіть реальний план з економічними розрахунками та оцінкою можливостей його втілення. Визначте точну суму початкових вкладень грошових коштів. Можливо, є сенс почати з невеликого сімейного підприємства, потроху розширюючи його і збільшуючи прибутковість. Знайти кошти для великих проектів набагато складніше, але якщо ваша ідея дійсно перспективна, вам неодмінно вдасться знайти кошти для її втілення.

Похожие записи:

Комментарии запрещены.

Организаторы
Компания
"Бизнес–Центр "Национальный"

Место проведения:
Киев проспект Победы, 37
ст.м. Политехнический институт,
ЦКМ НТУУ «КПИ»

Телефоны:
8 (063) 237-90-05

admin@newhost.com.ua