Україна зайняла третє місце на баскетбольному турнірі в Греції

Україна зайняла третє місце на міжнародному баскетбольному турнірі в Греції. Про це повідомляє Федерація баскетболу України (ФБУ).

На стартову влучну атаку румунів українці відповіли точними триочковими Мішули та Пустозвонова. Наступні результативні атаки Пустозвонова та Кольченка дозволили нашим хлопцям захопити необхідну перевагу в дебюті зустрічі. Однак суперник швидко відігрався. Триочковий Отверченка додав українцям нового імпульсу. Стартову чверть збірна України в підсумку виграла в 4 очки.

«Другу 10-хвилинку українці розпочали з ривка 9:0. Піймавши гру наші баскетболісти стали впевнено збільшувати перевагу. Українці стали частіше вибігати в швидкі відриви, за очками з яких значно перевершили румунів у першій половині – 10:2. Також наші хлопці майже вдвічі перевершили за реалізацією – 59% проти 30%. Особливо позначилася перевага за триочковими – 7 з 8 у нас проти 3 з 13 у румунів. То ж на перерву ми мали 22 очки переваги», — йдеться у повідомленні. Також, пропонуємо, семінари в Україні, премія 50%

По перерві хід гри не змінився. Українці продовжували диктувати свої умови. Перші очки в другій половині румуни набрали після 6 наших. Як підсумок, загальна різниця в матчі зросла ще на 6 очок перед останньою чвертю.

Маючи солідну перевагу, українці і в заключній 10-хвилинці відпрацьовували на майданчику з максимальною віддачею. То ж загальна перевага в 34 очки стала логічним підсумком поєдинку.

У підсумку збірна України посіла третє місце в Патрах. У першому матчі наші хлопці програли британцям – 64:86. Пропонуємо, новини спорту в Україні.

Українці посіли перші місця на шаховому турнірі в Дрездені

Двоє українців посіли перші місця на шаховому змаганні у німецькому Дрездені «FIDE-Open Dresden 2017», повідомляє УНН.

Перемогу святкував українець Володимир Онищук з Івано-Франківська. У доробку шахіста 7,5 очка з 9-ти, а другим став Сергій Овсеєвич з Херсону — 7 очок.

Примітно, що іншому українцю Олександру Ковчану не вистачило до трійки призерів 0,5 балів – 5 місце.

Відзначимо, що загалом у турнірі прийняли участь 76 шахістів.